Yüz Şekillendirmede
Devrim Yaratan Teknoloji!

TEK SEANSTA DAHA İNCE DAHA SIKI VE DAHA GENÇ bir yüz

Gözümüze güzel görünen insanların yüzlerindeki ortak nokta belirgin hatlara ve üçgen bir yüz görünümüne sahip olmalarıdır. Çene hattında ve gıdı bölgesindeki yağlar ise yüzün üçgen görüntüsünü bozduğu için hem erkeklerin hem de kadınların en büyük estetik problemlerinin başında gelmektedir. Kilo vererek bu bölgelerdeki yağlardan kurtulsanız bile bu bölgedeki deri elastikiyetini kaybettiği için deri sarkık ve kırışık görünür.

Yüz, çene, boyun bölgelerindeki sarkmalarda  ve göz altındaki torbalarda cildin kesildiği ve gerildiği operasyonlara gerek kalmadan kesi ve anestezi gerektirmeden uygulanabilen ENDOlift, gelişen lazer teknolojisi sayesinde bütün bu sorunları en pratik şekilde çözmenin yolunu sunuyor.

111.JPG

ENDOlift nedir?
ENDOlift  saç teli inceliğindeki optik fiberle cilt altına girilen ve cilt altına lazer enerjisi iletilerek uygulama bölgesindeki mevcut yağların eritilmesini ve lift etkisi sağlayan FDA onaylı uygulamadır. Klinik ortamında yapılacak kadar pratik ve son derece güvenlidir.

ENDOlift  uygulamasından neler beklemeliyim?
ENDOlift  orta, alt yüz ve gıdı bölgesindeki lokalize aşırı yağı eritip sarkan deriyi toparlamaktadır.  Boyun bölgesindeki yatay çizgilerin görünümü azaltabilmektedir. Çene hattını daha belirgin hale getirmektedir. Göz altındaki elastikiyet kaybından kaynaklanan deformasyonu büyük ölçüde giderebilmektedir. Cildin elastikiyetini ve cilt kalitesini arttırmaktadır.

ENDOlift kaç seans uygulanmaktadır?
Tek seans uygulamak yeterli gelmektedir. Eğer arzu edilirse 
4-6 ay sonra ikinci bir uygulama daha yapmak mümkündür.

ENDOlift ağrılı bir uygulama mıdır?
Minimum ağrı hissedilen bir uygulamadır. Uygulama  hava soğutma ile yapılmaktadır fakat hasta eğer tercih ederse topikal bir anestezik uygulanabilir.

Uygulama sonrası herhangi bir bakım gerekir mi?
Özel bir bakım gerektirmemektedir. Sonrasında günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz.

Sonuçlar ne zaman görülür?
ENDOlift uygulamasından hemen sonra istenmeyen yağların erimesi sayesinde estetik etki anında gözlemlenir. Sonrasındaki 3-6 ay boyunca derinin elastikiyetini sağlayan fibröz bantların boyları kısalmaya ve yeni kolajen lifleri oluşmaya devam eder. Cildin kalitesi artar,  daha gergin ve genç bir görünüme sahip olursunuz.

shutterstock_499199131 kopya.jpg

ENDOlift uygulamasının avantajları nelerdir?
   Anestezi gerektirmez, ağrısızdır.
   Tek seans yeterlidir.
   Sadece bir saat süren pratik bir yöntemdir.
   Estetik sonuçlar anında görülür.
   Lifting etkisi uzun süre devam eder.
   Cilt kalitesini arttırır.
   Uygulama sonrasında iz kalmaz, morarma, kanama  olmaz.
   Tedavi sonrası günlük hayata hemen dönülebilir.
   Başka uygulamalar ile kombine edilebilir.